AktualnościInformacja dotycząca wznowienia prac rytualnych Lóż i Warsztatów wszystkich stopni

20 lipca 2020
https://www.droithumain.pl/wp-content/uploads/2020/04/logoMMZW640.png

Rada Federacji Polskiej Międzynarodowego Mieszanego Zakonu Wolnomularskiego „LE DROIT HUMAIN” pragnie poinformować, że podjęła decyzję o wznowieniu prac rytualnych Lóż i Warsztatów wszystkich stopni z dniem 1 września 2020 r. (EP).

Jednocześnie pragniemy podkreślić, iż sytuacja epidemiologiczna w różnych regionach naszego kraju nadal wymaga uważnego monitorowania i nie można jej bagatelizować. Przed planowanym wznowieniem regularnych prac, zadbamy o przygotowanie wszystkich lokali będących w administracji Federacji Polskiej, zgodnie ze standardami bezpieczeństwa sanitarnego i zasadami postępowania na czas epidemii. Szczegółowe wytyczne dotyczące metod i środków bezpieczeństwa są w trakcie opracowania i zostaną przekazane w połowie sierpnia.

W sytuacji ewentualnego istotnego zwiększenia liczby zachorowań i z tym związanym pogorszeniem się sytuacji epidemiologicznej w kraju lub w poszczególnych jego regionach, Rada Federacji, mając na celu ochronę zdrowia i bezpieczeństwo BB∴ i SS∴, poinformuje z wyprzedzeniem o możliwych kolejnych ograniczeniach w prowadzeniu prac.