AktualnościZawieszenie spotkań wolnomularskich

14 marca 2020
https://www.droithumain.pl/wp-content/uploads/2020/04/logoMMZW640.png

Zgodnie z zaleceniami Rządu RP i Rady Federacji Polskiej MMZW „Le Droit Humain”, we wszystkich ośrodkach Federacji Polskiej podjęto jednomyślną decyzję o czasowym zawieszeniu wszelkich spotkań.

Ten środek zapobiegawczy, który jest w naszej opinii zarówno słuszny, rozsądny, jak i moralny, powinien umożliwić ograniczenie pandemii w naszych murach i poza nimi, w celu zachowania zdrowia wszystkich naszych członków, ich rodzin i osób w ich otoczeniu.

Świadomi konsekwencji i trudności organizacyjnych, związanych z zawieszeniem i przełożeniem na późniejszy termin Prac, mamy nadzieję, że każdy i każda z nas będzie w stanie przetrwać te niespokojne czasy i z niecierpliwością oczekujemy na ponowne spotkanie się tak szybko, jak to możliwe.

Równocześnie informujemy, iż zarówno sekretariat Rady Federacji, jak i sekretariaty poszczególnych ośrodków będą działać nieprzerwanie. Zachęcamy do kontaktu z nimi drogą elektroniczną. Wszystkie osoby, które wysłały zgłoszenie uspokajamy – będą one rozpatrywane i procedowane. Z oczywistych względów osobiste spotkania są odłożone w czasie, jednak wrócimy do nich, gdy tylko sytuacja w kraju będzie na to pozwalać. Osoby, które dopiero zamierzają wysłać zgłoszenie, zachęcamy do skorzystania z formularza w sekcji DOŁĄCZ DO NAS.